УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ПОВЕРНУЛАСЯ З ПЕКІНА ІЗ НАГОРОДОЮ «BEST ORGANIZING» ЗА НАЙКРАЩУ ОРГАНІЗАЦІЮ ЕКСПОЗИЦІЇ − УКРАЇНСЬКОГО СТЕНДУ

«BEST ORGANIZING» X Ярмарок зарубіжних інвестицій у Пекіні вразив світову спільноту своїм масштабом. COIFair, організована Китайською асоціацією CODA, − найважливіша подія у Китаї, пов’язана з розміщенням китайських інвестицій за кордоном. У ній взяли участь 106 країн. 2060 осіб були присутні на церемонії відкриття, понад тисяча китайських компаній зустрілися з потенційними партнерами. Українська делегація на чолі […]

«BEST ORGANIZING»

X Ярмарок зарубіжних інвестицій у Пекіні вразив світову спільноту своїм масштабом. COIFair, організована Китайською асоціацією CODA, − найважливіша подія у Китаї, пов'язана з розміщенням китайських інвестицій за кордоном. У ній взяли участь 106 країн. 2060 осіб були присутні на церемонії відкриття, понад тисяча китайських компаній зустрілися з потенційними партнерами.

Українська делегація на чолі з віце-президентом ТПП України Валерієм КОРОЛЕМ була активною учасницею заходу. На національному стенді, який отримав престижну нагороду «BEST ORGANIZING», свої інвестиційні проекти презентували Вінницька та Дніпропетровська області, ПАТ «Запоріжсталь» і ТОВ «Крук».

Вітчизняна делегація залишилась задоволеною результатами українсько-китайського бізнес-форуму, що вперше відбувся в рамках COIFair, зібравши близько 300 осіб з обох сторін.  Було досягнуто численних домовленостей стосовно майбутньої співпраці.

«Це була досить вдала поїздка для нашого підприємства. Китайці прихильно ставляться до соєвих бобів, тому ТОВ «КРУК» зацікавив їх своїми соєвими продуктами, зокрема, натуральною живою олією.
У рамках Форуму було підписано Меморандум про тісні партнерські стосунки між Україною та Китаєм. Це історичний момент. Сподіваюся, він вплине на майбутнє нашої держави лише позитивно – поділилася враженнями від ділової поїздки заступник директора ТОВ «КРУК» Ярина БАГАТИРЕНКО.
«Я дуже радий, що Україна в особі нашої делегації показала такий високий результат − стала найкращою у номінації «BEST ORGANIZING, а також досягла успіхів у перемовинах із китайськими інвесторами на форумі. Це – неперевершена можливість для України починати зміцнювати зв’язки зі світовою спільнотою та гідно заявляти про себе на міжнародній арені», – наголосив Валерій Король.